آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۷۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
رئیس آموزش و پرورش میاندرود:
نیازمند همراهی خیران میاندرود در حوزه تعلیم و تربیت هستیم
رئیس آموزش و پرورش میاندرود از خیران این شهرستان خواست تا مانند همیشه نهاد تعلیم و تربیت را در بخش آموزش و ساخت مدارس یاری کنند.

به گزارش آوای خزر، حسینعلی علیجانی که به تازگی تصدی ریاست آموزش و پرورش شهرستان میاندرود را به عهده گرفته است پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز  22 شهریورماه ایراد سخنرانی کرد.

وی با قرائت آیه‌های 30 تا 33 سوره بقره، به بیان تعلیم اسماء الهی به آدم و سجده فرشتگان بر او پرداخت و از قداست نظام تعلیم و تربیت سخن گفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش میاندرود، آموزش کودک و نوجوان را توسط نهاد تعلیم و تربیت مورد تاکید قرار داد و آن را از وظایف این نهاد دانست و گفت: آموزش به کودک در شناخت خدا، توحید، خودشناسی، برقراری ارتباط با مردم و ارتباط کودک با محیط پیرامون خود(تا یاد بگیرد از مواهبی که خداوند به وی عطا فرموده به نحو احسن استفاده کند)؛ ازجمله وظایفی است که آموزش و پرورش باید به جامعه هدف خود در سنین پایه، بیاموزد.

نیازمند همراهی خیران میاندرود در حوزه تعلیم و تربیت هستیم

وی در پایان با سپاس از همه خیرین شهرستان میاندرود که به آثار "ما تأخر" خویش ارج می‌نهند از آنها خواست در امر آموزش و ساخت مدارس که سبب کمال فرزندان و ساخت جامعه‌ای با انسان‌هایی فرهیخته می‌شود، نهاد تعلیم و تربیت را مانند همیشه یاری کنند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1003

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار