آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۰۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
مدیرکل منابع طبیعی مازندران – ساری:
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران – ساری گفت: تمامی عرصه‌های ملی و دولتی در این استان نهایتاً تا پایان سال 1400 سند مالکیت تک‌برگی دریافت خواهند کرد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، سید محسن موسوی تاکامی در جمع خبرنگاران بازدیدکننده از جنگل‌های بولا در بخش دودانگه ساری، اظهار می‌دارد که در یک و نیم سالی که در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران حوزه ساری مشغول خدمت هستم؛ حدود 120 هکتار معادن را به انفال برگردانیم و بیش از 850 هکتار اراضی را از تصرف مردم خارج کردیم.

وی اعلام می‌دارد که این میزان در مقایسه با 10 سال گذشته در طول تاریخ بی‌سابقه بوده و نداشتیم که معادن به انفال برگردد زیرا معادن عموماً واگذار و بهره‌برداری می‌شد ولی ما همچنان برخورد قاطع و جدی را با متجاوزین و متصرفین خواهیم داشت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران – ساری بر تثبیت مالکیت عرصه ملی تاکید و اظهار کرد که بحث کاداستر را به صورت جدی دنبال می‌کنیم.

"مصادیق معدن‌خواری و برداشت غیرمجاز نیز مشخص است و برخی از اراضی مثلا در شرق مازندران عموماً مستثنیات و در اختیار فرد است و  و منابع طبیعی دخل و تصرفی در آن ندارد".

وی تاکید دارد که امسال کاداستر جنگل‌ها و مراتع را خواهیم داشت و اتمام آنها به سال 1400 نمی‌رسد. تمامی عرصه‌های ملی و دولتی تثبیت خواهند شد و سند مالکیت تک‌برگ خواهند گرفت.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار