آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
معاون عمرانی استاندار مازندران خبر داد
20 کیلومتر از رودخانه‌های غرب مازندران دیواره‌بندی شد/ نقاط بازسازی‌شده از خطر سیل مصون هستند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از دیواره‌بندی ۲۰ کیلومتر از حاشیه رودخانه‌ها و مناطق مسکونی ناشی از سیل اسفند 97 و اوایل 98 در غرب مازندران خبرداد و اطمنیان داد که کارها با رعایت استاندارد صورت گرفته و نقاط بازسازی‌شده از خطر حادثه مصون هستند.

به گزارش آوای خزر از ساری، مهدی رازجویان صبح امروز در بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان‌های تنکابن و رامسر در غرب مازندران، روند اجرایی بازسازی مناطق سیل‌زده را مناسب و قابل قبول ارزیابی کرد.

وی افزود: لازم است که پیمانکاران به عملیات اجرایی پروژه‌های مناطق سیل‌زده سرعت دهند تا در ماه‌های آینده شاهد حوادث دیگری نباشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه ۲۰ کیلومتر از حاشیه رودخانه‌های غرب استان توسط شرکت آب منطقه‌ای دیواربندی شده است، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در برخی از روستاهای تنکابن و رامسر به‌ویژه یوسف‌آباد تنکابن  دیواربندی را عملیاتی کرده است.

رازجویان با بیان اینکه عملیات اجرایی از لحاظ فنی و پایداری لازم در حاشیه رودخانه‌ها با احداث دیواره‌ها به‌درستی صورت گرفته است، افزود: نقاط بازسازی شده در حوادث سیل اخیر در صورت بارش‌های گسترده از خطر حادثه مصون هستند و از لحاظ فنی نیز از شرایط خوبی برخوردارند.

وی در پایان اظهار کرد: حجم خرابی‌های غرب مازندران در سیل اخیر بالا بوده است لذا باید انتظار داشته باشیم در فرصت مناسب جبران خسارت صورت گیرد تا مناطق آسیب‌دیده بازسازی شود.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار