آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
مدیر حج و زیارت استان زنجان:
مدیر حج و زیارت استان زنجان، از افزایش دو برابری ثبت‌نام کنندگان در سامانه سماح خبر داد و گفت: تاکنون نام بیش از ۳۴ هزار نفر در سامانه ثبت شده است.

به گزارش آوای خزر، فرامرز بابایی اظهار کرد: بررسی آمار سامانه سماح حاکی از آن است که تاکنون بیش از ۳۴ هزار و ۲۰۰ نفر از استان زنجان برای شرکت در پیاده‌روی اربعین نام‌نویسی کردند.

وی با اشاره به اینکه پارسال ۱۷ هزار نفر از استان زنجان در این همایش معنوی شرکت‌ کردند، گفت: تعداد ثبت‌نامی‌های امسال در مقایسه با مراسم سال گذشته دو برابر افزایش پیدا کرده است و ثبت‌نام در سامانه سماح همچنان ادامه دارد.

مدیر حج و زیارت استان زنجان به ثبت‌نام زائران از طریق سامانه سماح برای شرکت در پیاده‌روی اربعین تأکید کرد و گفت: کسانی که در این سامانه نام‌نویسی نکنند، برای آن‌ها ویزا صادر نمی‌شود؛ ضمن اینکه ثبت‌نام در سامانه، استفاده از مزایای بیمه را به‌همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بیمه افراد از جمله مهم‌ترین مسائل محسوب می‌شود تا در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای، پشتیبانی لازم را ارائه دهد و خدمات پزشکی و کنسولی به افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام می‌کنند، ارائه می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه مرز خسروی اکنون برای تردد زائران باز است، یادآور شد: زائران توجه کنند ساعت کاری این مرز از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ است و عده‌ای هم از مرز مهران رفت ‌و آمد می‌کنند.

بابایی خاطرنشان کرد: افراد می‌توانند برای شرکت در راهپیمایی اربعین به صورت گروهی در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که این گروه‌ها شامل یک تا ۳۸ نفر می‌شود.

انتهای پیام/1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار