آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
مسئول دفتر مقام معظم رهبری در ساری:
برخی‌ها در دست‌درازی به بیت‌المال سیری‌ناپذیرند
مسئول دفتر مقام معظم رهبری در سفر به ساری که برای اعطای حکم نمایندگی ولی فقیه در مازندران و امامت جمعه ساری داشتند، در بخشی از سخنان خود با اشاره به حرام‌خواری‌هایی که در کشور انجام می‌شود، گفت: برخی‌ها در دست‌درازی به بیت‌المال سیری‌ناپذیرند.

به گزارش آوای خزر از ساری، آیت‌الله غلامحسین(محمد) محمدی گلپایگانی امروز در نماز جمعه ساری با اشاره به زندگی سراسر معنویت پیامبر خاتم (ص) بیان کرد: سه خصلت نیکو در ایشان وجود داشته است؛ هم دارای اجداد و نسب خوبی بودند، هم پاک بودند و در فضا و خانواده پاکی رشد و پرورش یافتند و هم دارای اخلاق نیکو بودند.

مسئول دفتر مقام معظم رهبری یکی از مسائل مهمی که در دستگاههای قضایی مطرح است و با آن مبارزه می‌شود را حرامخواری‌ها و چپاول بیت‌المال عنوان و بیان کرد: برخی‌ها نسبت به حرام‌خواری سیری ندارند، و اینها شبیه جهنم‌اند.

وی خطاب به این افراد اظهار داشت: چرا خوراک و مال حرام به خانواده‌تان می‌دهید معلوم است کسی از مال حرام بخورد و نسج او از این مال رشد کند در آینده چه می شود؟! برخی‌ها اینقدر بی‌باک هستند که از بیت‌المال می‌گیرند و سیری ندارند در حالیکه امروز کسانی هستند در جامعه ما که واقعا نیازمندند.

مسئول دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه گفت: این راه و حرکت انقلابی که ایشان در پیش گرفته و در حال قلع و قمع غاصبان و غارتگران بیت‌المال است انشاالله طوری است که در آینده عده‌ای جرأت نخواهند کرد دست به چنین اقداماتی بزنند.

گلپایگانی خطاب به همه مسئولان اظهار کرد: شما کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی صاحب منصب هستید بدانید این امانت الهی را چه بخواهید و نخواهید بپسندید یا نپسندید از شما خواهند گرفت. شما همواره که در این مسئولیت نیستید باید پاسخی را برای کردارهای خود برای روز مبادا فراهم کنید.

وی در پایان یک مزاح نیز بیان کرد؛ اینکه متوجه شده است آقای لائینی امام جمعه جدید ساری نیز اهل "نکا"ست همانطور که آیت‌الله طبرسی امام جمعه سابق ساری اهل همین شهرستان بودند؛ و معلوم می‌شود شهر نکا نیز امام جمعه خیز است. البته این را هم بگوییم که استان سمنان هم رئیس جمهورخیز است!

به گزارش آوای خزر، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی لائینی در نماز جمعه این هفته مرکز مازندران حکم زعامت خود در استان و امامت جمعه مرکز استان را از نماینده رهبری دریافت کرد. و با استقبال نمازگزاران نخستین خطبه خود در این مسئولیت را ایراد کردند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار