آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
رئیس کمیسیون عمران مجلس:
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من شهرهای جدید باید در شمال و جنوب کشور و در حاشیه دریاها ساخته شود، زیرا در شرایط کنونی یکی از مهم ترین معضلات و مولفه در ایجاد شهرهای جدید، مسئله تأمین آب شرب است.

به گزارش آوای خزر، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت با انتقاد از روش شهرسازی و ایجاد شهرهای جدید در اطراف کلانشهرها به ویژه پایتخت، گفت: به نظر من روند کنونی شهرسازی و ایجاد شهرهای جدید در اطراف کلانشهرها کامل اشتباه است، زیرا این مسئله تبعات بسیاری را برای کشور به دنبال دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تولید انبوه مسکن

شهرهای جدید باید در شمال و جنوب کشور و در حاشیه دریاها ساخته شود

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر من شهرهای جدید باید در شمال و جنوب کشور و در حاشیه دریاها ساخته شود، زیرا در شرایط کنونی یکی از مهم ترین معضلات و مولفه در ایجاد شهرهای جدید، مسئله تأمین آب شرب است.

وی ادامه داد: حال اگر بخواهیم شهرها را بسیار دور از منابع آبی بسازیم، قطعا برای تأمین آب با مشکلات بسیاری رو به رو خواهیم شد.

وزارت راه و شهرسازی باید تمرکز خود را در ایجاد شهرها در حاشیه بنادر بگذارد

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: به نظر من وزارت راه و شهرسازی باید تمرکز خود را در ایجاد شهرها در حاشیه بنادر بگذارد و قطعا این مسئله می تواند مردم را به مهاجرت به این مناطق سوق دهد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: متأسفانه در شرایط کنونی سیاست اصلی وزارت راه و شهرسازی، ایجاد  مسکن در مناطق کویری و کم آب است که این مسئله موجب می شود که دولت برای تأمین آب با مشکل رو به رو شود.

انتهای پیام/4000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار