آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۳۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران/ 18
شمشیربند: روند اعتباری نیروگاه زباله‎ سوز ساری نباید طولانی شود
رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه باید تلاش مضاعفی برای جلب رضایت شهروندان داشته باشیم، گفت: یکی از مطالبات مردم ساری درباره حل معضل پسماند است که از استاندار خواستیم روند اعتباری نیروگاه زباله‌سوز ساری طولانی نشود و تخصیص اعتبارات در اسرع وقت انجام بگیرد.

علیجان شمشیربند روز چهارشنبه در سومین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران در بازدید از غرفه آوای خزر درباره آخرین اقداماتی که در حوزه پسماند شهر ساری صورت گرفته است، اظهار می‌دارد: در این رابطه چندین جلسه را با استاندار مازندران و فرماندار ساری داشتیم و نتیجه این شد که 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرداری و حدود 60 میلیارد تومان نیز از سوی استانداری به‌صورت صد درصدی اختصاص داده شود تا کار نیروگاه زباله‌سوز ساری در زمان خود به اتمام برسد.

وی ادامه داد: حمل زباله به‌صورت بهداشتی در محل دفن صورت می‌گیرد، جهت سرعت‌بخشی به تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری به‌صورت مرتب روند اعتباری و ساخت آن را پیگیری می‌کنیم.

شمشیربند: روند اعتباری نیروگاه زباله‎سوز ساری نباید طولانی شود

رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه یکسری اشکالات و دست‌اندازی‌هایی در مجموعه اعتبارات وجود دارد و نباید این روند طولانی شود؛ گفت: استانداری، شهرداری و شورا تلاش می‌کنند که مسئله حل شود، حتی نامه سرگشاده‌ای به استاندار دادیم و از ایشان خواستیم ورود و پیگیری جدی داشته باشند که بتوانیم پروژه را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم.

شمشیربند در پایان گفت: با آمدن شهردار جدید، جابجایی‌هایی صورت گرفته و این امری طبیعی است، باید به سمت و سوی کار و فعالیت‌های زیرساختی برویم، پروژه‌های نیمه‌تمام داریم که باید هر چه زودتر آنها را به اتمام برسانیم. به دنبال حواشی نیستیم و نیاز به تلاش مضاعفی برای جلب رضایت شهروندان داریم.

شمشیربند: روند اعتباری نیروگاه زباله‎سوز ساری نباید طولانی شود

شمشیربند: روند اعتباری نیروگاه زباله‎سوز ساری نباید طولانی شود

به گزارش آوای خزر، آقای شمشیربند در این گفت‌وگو، با بخش‌های مختلف سایت آوای خزر آشنا شد و از انتشار به موقع اخبار شورای شهر ساری در این رسانه قدردانی کرد.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار