آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
گزارش تصویری/ ابراهیم فلاح
راهپیمایی
شهروندان ساروی در حمایت از رهبری و در پی انزجار از اقدامات آشوبگرانه عده‌ای که از تجمعات به‌حق مردم در پی گرانی بنزین، علیه نظام اسلامی استفاده می‌کنند، در راهپیمایی امنیت و اقتدار شرکت کردند.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، راهپیمایی امنیت و اقتدار در مرکز مازندران همگام با بسیاری دیگر از شهرهای کشور برگزار شد. این راهپیمایی در پی آشوب‌های اخیری بود که پس از گرانی بنزین انجام شد و در آن، عده‌ای اغتشاشگر از تجمعات به‌حق و اعتراضات آرام مردم که می‌خواستند گلایه خود را از این طریق به دولتمردان اعلام کنند، استفاده کرده و فضای موجود را متشنج کردند.

راهپیمایی عزت و اقتدار، همچنین پیمان دیگری از سوی مردم ایران برای تبعیت و پشتیبانی از ولایت فقیه بوده است. مردم صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان رساندند. اما همواره این موضوع را مورد تاکید قرار می‌دهند که مشکلی با نظام خود ندارند و اگر عده‌ای بخواهند از اعتراضات و گلایه‌های شفاف و صادقانه مردم، علیه نظام استفاده کرده و تجمعات مسالمت‌آمیز را به صحنه درگیری مبدل سازند؛ با همین مردم روبرو خواهند بود.

این راهپیمایی نشانه دیگری از دموکراسی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران است؛ جایی که مردم آگاه، بابصیرت و شریف ایران اسلامی هر جا که لازم باشد صدای اعتراض خود را به طور رسا بلند می‌کنند و همین مردم نیز اگر لازم باشد؛ علیه آشوبگران که خود را در لباس مردمان آگاه جا داده و نظم و امنیت عمومی و سرمایه‌های ملی و اموال عمومی را برهم می‌زنند؛ به‌پا می‌خیزند.

برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی، روی تصویر منتخب کلیک کنید

برای ذخیره تصاویر، ابتدا آنها را دانلود کنید

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار