آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
معاون شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران:
معاون شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران گفت: 25 عنوان نمایشگاهی در این شرکت ثبت شده است که شاید پس از 10 سال برگزاری 2 رویداد مهم در حوزه فناوری و الکامپ یکی از بهترین کارهای نمایشگاهی را خواهیم داشت.

به گزارش آوای خزر از قائمشهر، سعید کریم‌زاده پیش از ظهر امروز در نشستی که در آستانه برگزاری دو رویداد فناوری در مازندران با حضور مدیران پارک علم و فناوری و انجمن صنفی رایانه‌ای استان برگزار شد، ابتدا هفته پژوهش و فناوری  را تبریک گفت و اظهار داشت: شاید بعد از 10 سال یک عزم جدی و استانی را با برگزاری این نمایشگاه‌ها می‌بینیم و شرکت نمایشگاه بین‌المللی مازندران میزبان آن است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های الکامپ و فن‌بازار از سه‌شنبه تا جمعه دایر است، گفت: سالن "افرا" به الکامپ و "توسکا" به فن‌بازار اختصاص داده شد.

معاون شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران با توجه به موضوع و ترکیب خاص نمایشگاه پیش‌رو که تمام سنین از حوزه فرهنگی و اقشار مختلف را شامل خواهد شد، اعلام کرد: خوشبختانه تنها نمایشگاهی است که از غرب تا شرق مازندران از رامسر تا گلوگاه را با تبلیغات بنری پوشش دادیم.

کریم‌زاده گفت: با دستگاه‌های دولتی و دانشگاه‌ها نیز ارتباط داشتیم و اکثر مردم مازندران از این واقعه باخبر هستند، در سالن "افرا" حضور دولتی‌ها و شرکت‌های دولتی و بانک‌ها را داریم. رویداد بسیار خوبی است. در مسیر الکامپ 60 غرفه استقرار می‌یابد که 30 غرفه خصوصی هستند.

وی ادامه داد: چهار بانک دولتی و دستگاه‌های مختلف از سازمان صنعت، معدن، تجارت تا شهرداری‌ها را داریم.

معاون شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران در پاسخ به خبرنگار ما درباره تقویم نمایشگاهی این شرکت، و امکاناتی که برای 2 رویداد پیش‌رو دارند، گفت: 25 عنوان تقویم نمایشگاهی در شرکت ثبت شده است، برخی نیز به صورت موردی انجام می‌شود، برای نمایشگاه‌های الکامپ و فن‌بازار سازه‌های نمایشگاهی مناسبی را تعبیه کردیم. و ازجمله کارهای جنبی این است که کارگاه آموزشی و پژوهشی را خواهیم داشت.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار