آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
رئیس شورای شهر ساری:
رویکرد پژوهشی در شهرداری و شورا حاکم شود/ شورا به‌سمت تصمیمات پژوهش‌محور برود
رئیس شورای شهر ساری معتقد است که فعالیت مرکز پژوهش در شورای شهر ابتدا نیازمند رویکرد پژوهشی در مجموعه شهرداری و شورای شهر است و باید به سمتی برویم که طرح‌ها و تصمیمات شورا پژوهش‌محور شود.

به گزارش آوای خزر از ساری، علیجان شمشیربند شنبه‌شب در شصت و یکمین نشست شورای شهر ساری که با دو موضوع طرح نامه‌ها و مصوبات کمیسیون‌ها برگزار شد، در بخشی از سخنان خود به 25 آذرماه روز پژوهش اشاره و گریزی به مرکز پژوهش شورای شهر زد.

وی با بیان اینکه پژوهشگران پُرتلاش با همت و تلاش خود علم و دانش را از سکون و ایستایی به تحرک و پویایی هدایت می‌کنند، اظهار می‌دارد که اساساً فعالیت‌های پژوهشی از شاخص‌های پیشرفته بوده و هیچ موفقیتی بدون پژوهش به سرانجام نمی‌رسد این مهم درباره فعالیت‌های پارلمان شهری نیز صادق است.

این عضو شورای شهر معتقد است که فعالیت مرکز پژوهش در شورای شهر ابتدا نیازمند رویکرد پژوهشی در مجموعه شهرداری و شورای شهر است و باید به سمتی برویم که طرح‌ها و تصمیمات شورا پژوهش‌محور شود.

شمشیرند از شهرداری خواست تا جانمایی خوبی برای مرکز پژوهش‌های شورای شهر ساری داشته باشد تا هر چه زودتر از ظرفیت‌های آن در راستای بهبود کارکردها بهره گرفته شود.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار