آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
با حضور استاندار مازندران
مجمع خیران مرکز فرهنگی دفاع مقدس با حضور استاندار مازندران و رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس تشکیل شد.

به گزارش آوای خزر از ساری، نشست خيرين مركز فرهنگي دفاع مقدس استان مازندران با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران برگزار شد و نماینده عالی دولت در این استان با اشاره به این که مردم مازندران همواره در انجام امور خیر پيشگام و پيشتاز بودند٬ افزود: شهدا٬ جانبازان و آزادگان سرمایه های اصلی کشور هستند و سرمایه های دفاع مقدس باید به آیندگان شناسانده شوند.

وی با بیان اينكه هر ملتی برای اثبات هویت خود باید داشته های معنوی و فرهنگی اش را حفظ و ترویج نماید، تصريح كرد: ایجاد نمایشگاه و پارک موزه دفاع مقدس٬ محملی برای انتقال ارزش ها و مواریث معنوی دفاع مقدس است.

استاندار مازندران پارک موزه دفاع مقدس را گنجينه اي ارزشمند برای نسل های امروز و آینده دانست و خاطرنشان ساخت: نوسازي و بازسازی صحنه های ماندگار دفاع مقدس از ضروریات فرهنگی ماست.

وی با بیان این که حفظ ارزش های دفاع مقدس از تکالیف جدی ماست و باید کاری ماندگار در این راستا انجام شود که قابل لمس برای همگان باشد٬ اظهار داشت: نگاه خیرین به انجام امر خیر یک سرمایه برای مشارکت عمومی است و باید از ظرفیت مردمی به نحو احسن استفاده شود و فرمانداران به طور جدي پاي كار بيايند.

در اين نشست سردار ملكي رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان نيز از حمايت هاي ويژه و جدي استاندار مازندران از مركز فرهنگي دفاع مقدس تقدير و تشكر کرد و گفت: استاندار مازندران براي ساخت مركز فرهنگي دفاع مقدس مازندران سنگ تمام گذاشتند ولي اعتبارات دولتي پاسخگوي نياز اين مركز عظيم نيست.

وي تاكيد كرد: تاكنون از محل اعتبارات دولتي و استاني و شهرداري 29 ميليارد تومان در مركز فرهنگي دفاع مقدس هزينه شده است و براي تكميل فازهاي اين مركز فرهنگي به همت بلند و مشاركت افراد خير نيازمنديم .

در اين جلسه با حكم استاندار، سرهنگ كاوياني، به عنوان مسئول پيگيري و هماهنگي جذب كمك هاي مردمي اين مجمع منصوب شد.

انتهای پیام/ 1354مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر