آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
فرماندار سوادکوه:
فرماندار سوادکوه با گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: ۴۷ مراسم بزرگداشت سردار شهید تاکنون در مناطق مختلف شهرستان برگزار شده است.

به گزارش آوای خزر به نقل از مهر، سعید یزدانی، بعدازظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری سوادکوه با بیان اینکه جلسه امروز متفاوت از دیگر جلسات شورای اداری است، با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، گفت: فضای جلسه امروز، فضای شهادت است و همه ما تحت الشعاع این مرد بزرگ قرار گرفتیم.

وی با اذعان بر اینکه سردار سلیمانی نه فقط یک نظامی بلکه یک دیپلمات نظامی بود، افزود: امروز ادعای ما مبنی بر اینکه جغرافیای نفوذ ما تا شمال آفریقا رسیده، این مهم نتیجه هوشمندی و ذکاوت سردار سلیمانی است.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه شهدا شناسنامه ما هستند، سردار سلیمانی را شناسنامه کشور برشمرد و با اشاره ب سخن رهبری مبنی بر اینکه شریف‌ترین آدم ب دست شقی‌ترین آدم شهید شد، گفت: وقتی شهید شد همه ایرانی‌ها محزون شدند و دلشان شکست و نه تنها ایرانی‌ها بلکه همه جهان اسلام دوستش داشته اند.

این مسئول با بیان اینکه سردار سلیمانی هرگز خود را پیاده نظام هیچ جریان و جناح سیاسی نکرد، خاطرنشان کرد: کسی نتوانست از او بهره برداری سیاسی کند و بسیار خوب موضع گیری کرد.

وی از برگزاری ۴۷ مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی، طی این ایام در سوادکوه خبر داد و گفت: هرچند سردار سلیمانی شدن سخت است اما به عنوان کسی که دوستدارش هستیم، برای انجام کارهای اداری سعی کنیم سرباز کوچک سردار سلیمانی باشیم و رفتار و علایق او همچون عاطفه، مردم داری، جلوگیری از اسراف، بشیر و نذیر و …را در زندگی و کارمان به کار بندیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر