آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
ناظر فدراسیون جهانی تکواندو:
ناظر فدراسیون جهانی تکواندو گفت: مسابقات جام باشگاه‌ها خیلی برای ایران کوچک است و این کشور می‎تواند مسابقات جام جهانی را برگزار کند.
ایران توان برگزاری مسابقات جهانی تکواندو را دارد/ سازماندهی خوب مسابقات آسیایی تکواندو در ساری

Milan kwee عصر امروز در حاشیه آخرین روز از هفتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‎های آسیا که در سالن سید رسول ساری برگزار شد، اظهار داشت: سطح بازیهای ساری خیلی خوب بوده و فکر نمی‌کردم کمیته برگزاری در این شهر تا این اندازه مسابقات را به‌خوبی برگزار کند.

وی افزود: رفتار ایرانیها‌‌ خیلی خوب و خونگرم بوده و سازماندهی کل مسابقات نیز خیلی خوب بوده است.

ناظر  فدراسیون جهانی تکواندو درباره دلیل شرکت نکردن تیمهای شرق آسیا در این دوره از مسابقات گفت: آنها به علت نداشتن بازاریابی خوب، هزینه‌های بالا و مسافت بالا نتوانستند شرکت کنند و سعی می‎کنند در برگزاری مسابقات محتاطتر عمل کرده و به نزدیکترین مسابقات بروند.

وی با بیان اینکه ایران شرایط برگزاری مسابقات جهانی را دارد، اظهار داشت: ایران این توانایی را دارد که بازی‌های بالاتری را برگزار کند، مسابقات جام باشگاه‌ها خیلی برای ایران کوچک است و این کشور میتواند مسابقات جام جهانی را برگزار کند.

Milan kwee درباره اظهار نظری که قبل از آمدن به ایران داشت و شرایطی که اکنون دیده است، بیان کرد: درسته، حق با شماست و اکنون من تحت تاثیر میزبانی خوب ایران قرار گرفتم و از اینکه می‎گفتند ایران و خاورمیانه ترس و واهمه داره، اما برعکس آن را در ایران دیدم و خوشحالم که به اینجا آمدم و در خدمت شما هستم.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار