به گزارش آوای خزر،لیست نهایی کاندیدای تایید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه مازندران به تفکیک شهزستان ها و به شرح ذیل اعلام شد:
حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه
انسیه امیرخانلو
روحا... باقری مجد
مهدی برزگر بادله
کاظمعلی حسینی
علی دستباز
کرم سیناء
علیمحمد شاعری
علیاکبر شفیعی خورشیدی
رمضانعلی صفری
احمدرضا قلیپور
سیدمهران کریمی گرجی
احمدعلی مقیمی
رمضانعلی مهتابی
سید احمد میری قلعهسری
حمید نجفی تیرتاشی
سید جابر هادیزاده
بیبی فاطمه هاشمینژاد اشرفی
محمدطاهر یعقوبی گلوردی
حوزه ساری و میاندورود
عباسعلی ابراهیمی
محمدعلی امیری
حکیمه بابایی نسامی
علی بابایی کارنامی
سیدباقر پیشنمازی
کوروش جعفری
مسعود حاجیان زیدی
حمیرا حبیبی
سید زمان حیدری
فاطمه خدادادی
محمد دامادی
علی رضایی تیلکی
عادل روحی
منصور علی زارعی
عالیه زمانی
احمد سنچولی
علی صادقی کردخیلی
اسماعیل عنایتی
منیره کهنسال کلکناری
یزادان گرجی نژاد
اسحق مستشرق
محمدسعید مظفری
علی اصغر یوسف نژاد
مرتضی عرب صاحبی
حوزه قائمشهر و سوادکوه
سید علی ادیانی راد
حمید رضا اکبری آلاشتی
عزت الله اکبری تالار پشتی
علی پهلوان
موسی ترابی وسطا کلایی
علیرضا جمشیدی
یوسف علی جوانی قادیکلایی
هادی شورابی
سید هادی حسینی اندارگلی
ناصر درزی نفتچالی
محمد رجبی
علی بابا رحمتی کوکنده
عبدالله رضیان
محمود علی رکنی
سید علی ساداتی سید محله
مهدی سلیمانی خوئینی مطلق
کمال علیپور خنکداری
یزدان علیپور
میکائیل فرج پور کردآسیابی
جابر قنبری
محسن کاکویی
مهران کوپایی حاجی
حسین گرجی
کیوان مرادیان کوچکسرایی
سید هادی حسینی
قربانعلی مهری
حوزه بابل
سید حسن احمدیان
میثم اسماعیل تبار فوکلائی
علیرضا بیژن زاد
حرمت الله بیژنی
میثم جعفر پور کشتلی
اباذر حبیبیان
زین العابدین حسین نژاد
یوسف حسین نژاد
محمد علی رجب نیا
نرگس رضاقلی زاده آهنگر
مهدی سعادتی
سید مجید طاهری
همت الله طاهرنژاد لداری
رامین علی ابادیان
حسن عموزاده
حسینعلی قاسم زاده
علیرضا قلی زاده
هرمز گرجی
سعید مشایی
عابدین مومنی
علی اکبر ناصری زاده
حسین نیاز آذری
قاسم رمضانی
فریبرز شعبانیان
وحید عالمیان
حسن فریدی
شیما قاسم نژاد
احد منتظری کلمی
سید محمد موسوی خطیر
حوزه بابلسر و فریدونکنار
عباس احمد نتاج کاسگری
علی اصغر باقر زاده
فاطمه پیروزی
سید ابوذر حسینی
حمید رضا روح الهی
حسین عظیمی طرقدری
رجبعلی علیزاده دوغیکلا
فرج الله غلامپور درزی
ولی الله نانوا کناری
سید ابراهیم هاشم ورزی
اعظم یزدانخواه کناری
سید علی اکبرغلامیان
مهدی محمدی راد
مقداد نجف نژاد
حوزه آمل
عباس ابراهیمی
ذبیح الله اکبرزاده
حسین تقوی پور
رضا حاجی پور
یحیی حیدری
احمد خضرایی
غلامرضا صیادی
سید ضیاء الدین کاظمی دینان
نادر همایونی
عزت الله یوسفیان ملا
علیرضا شیرزادی
علی رضایی
حوزه نور و محمود آباد
ابراهیم اسمعیلی
تقی خادمی
مهدی سلیمی
مرتضی صبوری راد
ولی الله فرزانه
عبدالوحید فیاضی
زهرا رمضانی
وطن زکی پور
عباس یزدانی
حوزه نوشهر و چالوس
قاسم احمدی لاشکی
مهدی حسن نیا
سید جواد حسینی
سید فخرالدین حسینی فیروز
سکینه خوشیاری
نوید دیلمی معزی
سید هاشم فاطمی چتن
مهرداد کریمی
دلاور مجیدی
سید مسعود میرکاظمی
جواد درویش
حمزه علی ریاحی فر
احمد سعیدی
نریمان فاخری
مجید قربان نیا
عبدالهاشم کاوه فیروز
محمد کثیری
حوزه تنکابن و رامسر
محسن بذرافشان
علی پور آهنگ
اسدالله جنت بوداغی
سلمان جورابراهیمیان
جلال الدین حیدری
رستم زرودی
مرتضی سبزیان
رضا شاه مرادی مقدم
شمس الله شریعت نژاد
علی شمس
علیرضا ظفرمند
سید تقی فیروزبخت
احمدعلی قنبرهراتی
غلامرضا مشایخی
امیر ملایی کوهی
علی اوست منتظری
ابراهیم نوروزیان
سیدجلال نوری زاده
علی نیک کار
سید یوسف هاشمی