آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
فرمانده مرزبانی مازندران:
فرمانده مرزبانی مازندران گفت: مازندران بیش از 600 شهید مرزبان تقدیم انقلاب کرده است و اکنون نیز مراقبت از مرز را داریم و ممکن است برخی همکاران در مأموریت‌ها شهید شوند.
600 مرزبان مازندران در دفاع مقدس شهید شدند

به گزارش آوای خزر از فریدونکنار، سردار هوشنگ حسینی صبح امروز در نشست خبری هفته ناجا که در ستاد فرماندهی مرزبانی مازندران در خزرشهر فریدونکنار برگزار شد اظهار کرد: امنیت دریای خزر با همکاری مرزبانی، سپاه و ارتش تأمین شده است و به همین جهت، در طول 6 سال گذشته هیچ‌یک از مرزبانان خارجی تخلفی نداشته و دستگیری در این رابطه نداشتیم.
وی افزود: مرزبانان و دریابانان ستاد فرماندهی مرزبانی مازندران در محدوده دریای این استان حضور خوبی داشته و مسئله خاصی نداشتیم، تنها در حوزه برخی مشکلات اجتماعی و مزاحمت برای نوامیس مواردی از دستگیری اتفاق افتاده است.
فرمانده مرزبانی مازندران گفت: ناجا به‌صورت رسمی طی اطلاعیه‌ای نیروهای جدید را از مدرک دیپلم جذب می‌کند که در مازندران نیز رقم خورده است و علاقه‌مندان ثبت‌نام شده در مرحله گزینش هستند.
این مسؤول اظهار کرد: بانک اطلاعاتی خوبی نیز از شناورهای مرزبانی در دریای مازندران تدوین شده است.
وی با بیان اینکه باب شهادت در مرزبانی همیشه باز است، افزود: در دفاع مقدس نیز مازندران بیش از 600 شهید مرزبان تقدیم انقلاب کرده است اکنون نیز مراقبت از مرز را داریم و وقتی برخی همکاران از مرزبانی مازندران به مناطق عملیاتی سایر مرزها اعزام می‌شوند ممکن است در مأموریت‌های سرقت، قاچاق و درگیری‌ها به درجه رفیع شهادت نائل شوند.
انتهای پیام/ 1001
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار