آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد
فرمانده انتظامی مازندران از آغاز طرح زمستانه پلیس در راههای مازندران خبر داد و گفت: 150 مقر انتظامی، راهداری، هلال احمر و اورژانس 115 در جاده های مازندران برای اجرای این طرح آمادگی دارند.
آغاز طرح زمستانه پلیس در راههای مازندران با استقرار 150 مقر انتظامی، راهداری، هلال احمر و اورژانس
به گزارش آوای خزر از ساری ؛ سید محمود میرفیضی صبح امروز در آغاز طرح زمستانه پلیس اظهار داشت: حمل و نقل و ترافیک یک موضوع چندوجهی است و همه دستگاهها در ایجاد امنیت ترافیکی نقش دارند اما مهمترین نقش بر عهده مردم است و اگر به نقش خودشان توجه کنند کمتر در بخش ترافیکی با مشکل مواجه می شویم.

وی ادامه داد: مازندران شرایط خاصی دارد و در فصول سرد سال با بارهای ترافیکی مختلفی مواجه هستیم، در تعطیلات نیز موج خاص و پرترددی از سفرها را شاهد هستیم که باید با استفاده از ظرفیتها و تعامل بین دستگاهها و با بهره مندی از مدیریت واحد خدمات خوبی را به مسافران ارائه بدهیم.

عضو شورای تامین مازندران با بیان اینکه در 6 ماه نخست امسال 300 هزار تردد در استان ثبت شده است، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون حدود 9 درصد کاهش تصادفات، پنج درصد کاعش فوتی را نسبت به مشابه سال گذشته داشتیم و این در حالی است که میزان سفرها 14 درصد افزایش داشت.

سردار میرفیضی اظهار داشت: بیش از 300 واحد تیم گشت مشترک و 150 مقر اعم از راهدارخانه، اورژانس، هلال احمر و ... با آمادگی کامل در طرح زمستانه خدمات رسانی می کنند و پایان این طرح نیز 20 اسفندماه است که البته کار پلیس تمامی ندارد و بلافاصله به استقبال طرح نوروز می رویم.

وی در پایان بار دیگر بر همکاری مردم، تعاملات بین سازمانی نهادهای مربوطه در طرح زمستانه و تبعیت از مدیریت واحد تاکید کرد تا طرح زمستانه پلیس انتظامی مازندران با موفقیت و کمترین حادثه برای مسافران به اتمام برسد.

انتهای پیام/ 1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار