آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
معاون تربیت بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران:
معاون تربیت بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: تنها فضای ورزشی موجود برای دانش‌آموزان حیاط مدرسه است این در حالی است که برخی از مدارس حتی حیاط هم ندارند و گویی دانش‌آموزان در آن محبوس هستند!
برخی مدارس مازندران فاقد حیاط هستند/ 20 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان داریم

به گزارش آوای خزر از ساری، سید علی ساداتی عصر امروز در نخستین جلسه شورای توسعه ورزش همگانی مازندران اظهار داشت: آموزش و پرورش با 530 هزار دانش آموز، 40 هزار فرهنگی و 700 تا 800 هزار اولیای دانش آموز در ارتباط است.

وی بیان کرد: متأسفانه کمترین سرانه ورزشی در کشور را آموزش و پرورش مازندران دارد و از میانگین کشوری نیز پایین‌تر است.

معاون تربیت بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه 56 فعالیت ورزشی در آموزش و پرورش تعریف شده است، افزود: 20 پروژه نیمه تمام ورزشی در آموزش و پرورش استان داریم و اگر این پروژه‌ها به سرانجام برسند می توانیم برنامه های بهتری در حوزه ورزش دانش آموزی داشته باشیم.

ساداتی با بیان اینکه با توجه به مقوله شهرنشینی و آپارتمان‌نشینی،90 درصد دانش‌آموزان فضایی برای حرکت ندارند، تصریح کرد: تنها فضای موجود برای آنها حیاط مدرسه است، این در حالی است که برخی از مدارس حتی حیاط هم ندارند و گویی دانش‌آموزان در آن محبوس هستند!

وی در پایان گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید در بحث ورزش ورود پیدا کنند و باید از امکانات یکدیگر برای تعالی ورزشی در استان استفاده کنید.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر