آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
معاون وزیر کشاورزی در ساری:
معاون معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی مازندران از بین 4 - 5 گزینه انتخاب شد. از دلاور حیدرپور نیز به نمایندگی از وزیر کشاورزی خواهش کردم تا پایان دوره بازنشستگی در جای دیگری در تهران که برای ایشان مذاکره کردیم و کمتر از اینجا نیست، از وجودشان استفاده کنیم،
به گزارش آوای خزر از ساری، محمدعلی جوادی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: رشد کشاورزی در کشور بالا بوده اما بیش از اینها نیاز به کار داریم.

وی افزود: در استان یزد سالانه 60 میلیمتر بارندگی داریم و در مازندران 10 برابر است اما از این ظرفیت چقدر استفاده کردیم و در گوشه و نقاط این کشور چقدر موثر بودیم.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران حوزه کشاورزی گفت: نباید در مازندران به پتانسیل های فعلی قانع باشیم، باید به دنبال رکورد و بهره برداری بیشتری باشیم. مازندران قطب برنج، گوشت سفید و ماهی و طیور و ماکیان است، و ظرفیتهایی مثل پرورش ماهی در قفس را باید توسعه بدهیم.

این مسئول با تاکید بر حمایت از تولید، خاطرنشان کرد: کسی که تولید می کند باید از او حمایت کنیم و کسی که سرمایه خود را با زمین کشور گره زده و به دنبال ارزش افزوده فقط برای جیب خود نیست؛ باید حامی باشیم.

جوادی این موضوع که مازندران تلاش دارد تا پایان برنامه ششم توسعه، محصولات صادراتی استان را از یک به سه میلیون تن افزایش دهد را مایه خرسندی دانست.

وی تاکید کرد: باید حلقه های تولید را تقویت و زنجیره مصرف یعنی از مزرعه تا سفره را حمایت کنیم؛ زیرا مازندران استان باظرفیتی است و می طلبد که بیش از گذشته در بخش تولید کار شود.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: مهمترین مشکل، مدیر کارا و متخصص است؛ مدیر اگر کارا باشد از گردنه های سخت به خوبی رد می‌شود و بهانه‌ی روتینی مانند کمبود اعتبارات ندارد، مدیر باید با اعتبار و شخصیت خود توان ایجاد کند و رو به جلو برود.

وی درباره انتخاب عزیزالله شهیدی فر به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: به همه تشکل‌ها و افرادی که تا قبل از حکم وزیر جهاد کشاورزی از افراد مختلف حمایت کردند اعلام می‌کنم که میدان رقابتها تمام شده و وقت برقراری رفاقت، کمک کردن و برقراری اخلاق و جوانمردی و تعامل در استان دلاورمردی ها است تا بخش کشاورزی استان را رو به جلو ببرند.

جوادی بیان کرد: از بین مدیران بخش کشاورزی استان ارزیابی شده است و به نتیجه رسیدیم. 4 یا 5 نفری مد نظر بودند و تعاملاتی با استاندار مازندران و نمایندگان مجلس بخصوص در بخش کشاورزی انجام شد و نهایتا آقای شهیدی‌فر انتخاب شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی در پایان گفت: دلاور حیدرپور فردی دوست‌داشتنی است. از ایشان به نمایندگی از وزیر کشاورزی خواهش کردم تا پایان دوره بازنشستگی در جای دیگری در تهران که برای ایشان مذاکره کردیم و کمتر از اینجا نیست، از وجودشان استفاده کنیم، ایشان در فارس، قزوین، چهارمحال و بختیاری و تهران سالهای سال منشأ اثر بودند.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار