آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
بالاخره با گذشت چند ماه از زمزمه‌های تغییر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، دلاوری دیگر نیز تودیع شد و جای خود را به معاونش داد. دست‌اندرکار اصلی این تغییر نیز در جلسه غیبت داشت.

به گزارش آوای خزر از ساری، زمزمه‌های تغییر دلاور حیدرپور که از چند ماه پیش عنوان شده بود بالاخره شکل عملی به خود گرفت و این در حالی است که وی چند روز پیش از آغاز هفته جهاد کشاورزی در نشست خبری اعلام کرده بود که موضوعی درباره تغییرش نشنیده و فعلاً خبری نیست.

او البته این را هم گفته بود که این اواخر حاشیه‌ها بیش از متن بوده ولی با تمام توان کار خود را ادامه می‌دهم.

دلاور جهاد کشاورزی مازندران پس از 52 ماه خدمت در این سمت، همانند دلاور بزرگ‌نیا که زمزمه‌های تغییر او نیز چند ماه بر سر زبان‌ها بود، تودیع شد. آن دلاور به تهران رفت و این دلاور نیز در راه تهران، و عن‌قریب دلاوران در جایی به یکدیگر می‌رسند.

از صحبت‌های محمدعلی جوادی معاون وزیر جهاد کشاورزی در مراسم امروز چند نکته اصلی نهفته بود؛ یکی اینکه 4 یا 5 نفر برای این سمت کاندیدا بودند و برای آنها رایزنی شد، نکته دوم اینکه با استاندار مازندران رایزنی شد، تشکلهای کشاورزی نیز نقش داشتند.

نقش نمایندگان مجلس بویژه حوزه جهاد کشاورزی نیز پُررنگ بود که نقش اساسی را علی محمد شاعری دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی بازی کرد.

اعلام خبر تغییر دلاور حیدرپور از سوی یکی از اعضای ستاد علی محمد شاعری که از کارمندان سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز می‌باشد؛ دلیلی بر این مدعا است که بازیگر اصلی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه بوده است.

در بی‌خبری روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی و در حالیکه روز گذشته را به اتفاق دلاور حیدرپور در جویبار به سر می‌برد؛ عضو ستاد شاعری نقش روابط عمومی را بازی کرد و حتی زمان و مکان این تودیع را به دوستان رسانه‌ای خود اعلام کرد.

استاندار مازندران و علی محمد شاعری امروز بنا به دلایلی در جلسه تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی استان حضور نداشتند اما حسن خیریانپور به نمایندگی از استاندار و تنی چند از اعضای ستاد شاعری به نمایندگی از ایشان حضور داشتند.

امیدواریم که این گزینه نهایی بتواند موجبات رضایت استاندار مازندران و دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی را جلب کند. شاید در این میان مشکلی از مشکلات بهره‌برداران بخش کشاورزی کم شود!

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر