آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
توصیه معاون استاندار مازندران به رئیس جدید کشاورزی:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران خطاب به رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: در تایید طرحهای کشاورزی بخش خصوصی سه عنصر اهلیت، نیاز و استقرار طرح‌های کشاورزی مورد توجه باشد.
به گزارش آوای خزر از ساری، حسن خیریانپور ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: مازندران ظرفیتهای متعددی دارد اما در مهمترین بخش یعنی کشاورزی تاکیدات زیادی داریم.

حسین خیریانپور افزود: در سال گذشته 750 میلیارد تومان برای راه‌اندازی طرح‌های کوچک و بزرگ بخش کشاورزی به متقاضیان اشتغال در این بخش پرداخت شده است.

وی به رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی مازندران توصیه کرد که در رابطه با فعالیتهای بخش خصوصی ابتدا اهلیت افراد، دوم نیاز استان به آن واحد کشاورزی و سوم نیز محل استقرار آن پروژه به طوریکه مخل فعالیت اشتغالزایی سایر واحدهای مشابه نباشد را مورد توجه قرار دهد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران همچنین استفاده بهینه از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را مورد تأکید قرار داد.

وی در پایان، آقای دلاور حیدرپور را خدمتگزار صادق و افتخار بزرگی برای ایران دانست و برای آقای عزیزالله شهیدی‌فر نیز آرزوی موفقیت کرد.

***

عزیزالله شهیدی‌فر رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز پس از دریافت حکم خود اظهار داشت: باید به حفظ بستر تولید به شکل جدی نگاه و به گرمی از استقبال کنیم.

وی افزود: نگرانی‌هایی در تولید داریم، باید به فناوری‌های روز دنیا، آبیاری پر فشار و کم فشار، بحث مکانیزاسیون، بذر و نهال نگه تخصصی و به‌روز داشته باشیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پایان اظهار امیدواری کرد که با همفکری سایر همکاران، این مسیر سخت و پُر فراز و نشیب را ابتدا با حفظ شرایط موجود و پس از آن با ارتقا ادمه بدهیم.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر