آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: اهدافی که در برنامه های پرورشی و فرهنگی نهفته است، سبب شناخت و رشد استعدادهای دانش آموزان و پرورش آنها می شود که در نهایت، تقویت فرهنگ ملی را به همراه دارد.
رشد استعدادهای فرهنگی و پرورشی دانش آموزان تقویت فرهنگ ملی را به همراه دارد

به گزارش آوای خزر از ساری، عسکری نیکزاد پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از نخبگان پرورشی و فرهنگی که در اردوگاه دانش آموزی بادله میاندرود برگزار شد، اظهار داشت: مسابقات فرهنگی و هنری از قدیمی ترین برنامه های آموزش و پرورش بعد از انقلاب اسلامی است.

وی افزود: آموزش و پرورش در کنار توجه به بخش علمی، به مسائل تربیتی و آموزشی نیز اهمیت می دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: در فضای شاد علمی و آموزشی است که دانش آموزان با میل و رغبت رشته خود را انتخاب و با یکدیگر رقابت می کنند.

این مسئول بیان کرد: اهدافی که در برنامه های پرورشی و فرهنگی نهفته است، سبب شناخت و رشد استعدادهای دانش آموزان و پرورش آنها می شود که در نهایت، تقویت فرهنگ ملی را به همراه دارد.

وی ادامه داد: برنامه های فرهنگی، علمی، آموزشی و پرورشی هم رقابت است و هم رفاقت و غنی سازی زیبایی از اوقات فراغت دانش آموزان است، آنها در این مسابقات مهارتهای فردی و اجتماعی و نظم پذیری را یاد می گیرند.

نیکزاد خطاب به مدیران و معلمان بیان کرد: نقش پذیری را به دانش آموزان یاد بدهید؛ اگر قرار باشد در یک گروه موسیقی یک نفر کوک جدایی بزند موسیقی خوبی نخواهیم داشت، بنابراین باید کار گروهی انجام داد تا کشور را به پیشرفت برسانیم.

 مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در پایان اظهار امیدواری کرد که بتوانیم در رشد متعالی و همه جانبه دانش آموزان که هدایت آنها به سمت حیات طیبه و رسیدن به کمال است، موفق باشیم.انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار