آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۹۵۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
عضو هیأت رئیسه شورای شهر ساری:
عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی ساری گفت: معماری صحیحی در ساری نمی‌بینیم فقط یک خیابان قارن داریم که معماری آن نیز به لطف برخی دوستان! به‌هم خورده است.
معماری صحیحی در ساری نمی‌بینیم

به گزارش آوای خزر از ساری، قاسم قاسمی در نشست خبری عصر روز گذشته که در دهکده تجاری نیاوران ساری با اشاره به اینکه نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت ساختمان 1 تا 4 آبان‌ماه در ساری برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی از موارد حائز اهمیت و بنیادین در حوزه ساختمان، توجه به استحکام بناو همچنین پیوستگی این صنعت با محیط زیست است که امروز خیلی‌ها به آن توجه نمی کنند.

وی با بیان اینکه بحث ساختمانهای سبز و لزوم حفظ انرژی‌های تجدیدناپذیر نیز باید در ساخت و سازهای جدید مورد توجه باشد، افزود: واقعیت افزایش جمعیت شهری و تعداد ساختمان‌ها، انتقال انشعابات به تاسیسات مواردی هستند که به سادگی از آن غافل هستیم که جای آن در نمایشگاه‌های ساختمان خالی است.

رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری گفت: در بحث اقتصاد آنقدر شرایط سخت است که ساختمان‌های ما را به سمت ساختمان‌های سبک می‌برد.

این مسئول بیان کرد: هم‌راستایی نمایشگاه ساختمان با گردشگری می‌تواند ما را به اهداف شهری نزدیک کند و صنعت گردشگری می‌تواند با ساخت و سازهای نوین و سازگار با محیط زیست و جذاب یک حوزه پایدار باشد.

قاسمی با بیان اینکه معماری صحیحی در ساری نمی‌بینیم، خاطرنشان کرد: تنها یک خیابان قارن در ساری می‌بینیم که این معماری نیز در برخی نقاط به لطف برخی دوستان! به هم خورده است.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری آقای منصوری مدیر دهکده تجاری نیاوران در ساری که اهل این استان نیز نیستند اما کار ماندگار و قابل تقدیری را انجام داده‌اند، اظهار داشت: صد حیف که از سرمایه‌های همشهریان علیرغم هبه‌های خدادادی استفاده نمی‌شود و افرادی اهل همین شهر همانند آقای منصوری برای یک کار ماندگار وارد عمل نمی‌شوند.

انتهای پیام/ 1354

 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار