آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
نماینده کمیته انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اعلام کرد
نماینده کمیته انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: در ایام نوروز امسال تعداد تصادفات درون و برون شهری و تصادفات فوتی در محورهای مازندران 27 درصد، تصادفات فوتی 21 درصد، تصادف جرحی 26 درصد و تعداد مجروحین نیز 28 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
کاهش 21 درصدی تلفات جاده‌ای مازندران در نوروز 98

یحیی رحیمی‌راد بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای خزر مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: در حال حاضر جاده چالوس و هراز دو طرفه بوده اما تردد موتور و کامیون در این محور ممنوع است، مسیرهای کندوان به کرج و هراز از آب اسک به روهن نیز یک‌طرفه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه از 25 اسفند 97 تا امروز 16 فروردین تعداد تصادفات درون شهری 56 درصد کاهش داشته است، افزود: در همین مدت میزان متوفی درون شهری 60 درصد، تصادف جرحی درون شهری 14 درصد و تعداد مجروحین درون شهری 10 درصد کاهش داشته است. 

نماینده کمیته انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: طی این مدت در بخش تصادفات برون شهری 14 درصد و در برون شهری 4 درصد کاهش متوفی داشتیم، در جرحی برون شهری 32 درصد و در تعداد مجروحین برون شهری نیز 35 درصد کاهش اعلتم شده است. 

رحیمی‌راد در پایان اظهار کرد: در مجموع تصادفات درون و برون شهری، تعداد تصادفات فوتی در ایام نوروز امسال، 27 درصد، تصادفات فوتی 21 درصد، تصادف جرحی 26 درصد و تعداد مجروحین نیز 28 درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار