آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
استاندار مازندران:
استاندار مازندران، تروریستی خواندن سپاه را احمقانه‌ترین تصمیم سیاسی آمریکا توسط رئیس جمهور این کشور دانست و گفت: سابقه نداشته کشوری یک نهاد حاکمیتی کشور دیگری را متهم به تروریستی بودن کند، و این هم از عجایب دولت ترامپ است.
تروریستی‌خواندن سپاه، احمقانه‌ترین تصمیم سیاسی آمریکاست

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران و هیات همراه ایشان امروز به مناسبت روز پاسدار و حمایت از سپاه به دیدار جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران رفت.

وی با اشاره به اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تروریستی معرفی کردن سپاه، آن را احمقانه‌ترین تصمیم سیاسی جهان اعلام کرد که تاکنون شاید سابقه نداشته کشوری یک نهاد حاکمیتی کشور دیگری را متهم به تروریستی بودن کند، و این هم از عجایب دولت ترامپ است.

استاندار مازندران اقدام رئیس جمهور آمریکا را هدیه خاص او برای رژیم جعلی اسرائیل دانست، زیرا این رژیم متعهد استراتژیک آمریکاست و حتی برای آن هم هدیه خوبی نبود. چون اثرات یک اقدام زمانی است که ببینیم چقدر این تصمیم عوارض و بازخورد مثبتی دارد.

حسین‌زادگان بیان داشت: «آمریکا در طول 40 سال گذشته در همه زمینه‌ها شکست خورد به این دلیل که مردم ایران را نشناخت و یا نخواست بشناسد، آنها راه‌های زیادی برای براندازی نرم و سخت را رفتند و شکست خورند».

نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به خدمات سپاه در ایام سیل که مردم حضور مهربانانه سپاه را دیدیدند، می‌افزاید: «سپاهی که با لباس گل‌آلود در کنار مردم است و برای خدمت به مردم تا کمر خم می‌شود، نهادی که ریشه در مردم و ریشه در تاریخ و انقلاب دارد، ارزشمند است، لباس سپاهی مقدس و از شعائر است و هر کسی بدون این لباس هم در دولت باشد یا در قوه قضائیه وپاسدار انقلاب و ارزش‌ها باشد؛ من این را به فال نیک می‌گیرم» .

وی با طرح این سوال که یک سازمان نظامی می‌خواهد روی پای خودش بایستد و این همه کینه و دشمنی برای چه و جرم این مردم چیست؟ می‌گوید: تنبیه این مردم بخاطر آزادی و استقلال است، به این خاطر که نمی‌خواهند منافع کشورهای دیگر را تامین کنند، نمی‌خواهند پایگاه نظامی کشورهای دیگری باشند، بنابراین این مردم قطعا شکست نمی‌خورند زیرا اعتقادات دینی، و رهبری هوشمند دارند.

وی معتقد است که دشمنان در تحلیل دچار اشتباه هستند زیرا سپاه هیچوقت با قوه نظامی و موشک انقلاب را صادر نمی‌کند زیرا رهبری فتوا داده بمب هسته‌ای تولید نمی‌کنیم، ما این تفکر را در دنیا ترویج می‌دهیم که از بمب هسته‌ای خطرناک‌تر است.

استاندار مازندران با بیان اینکه اصل نظام هدف است و علت اینکه سپاه را تروریست می‌خوانند به دلیل مطرح‌شدن خاورمیانه جدید است، تصریح می‌کند: «سپاه نگذاشت عراق سقوط کند. خواستند در عراق حکومت دست‌نشانده تشکیل دهند اما مردم افرادی را که به ایران نزدیک بودند، انتخاب کردند. آنها شبانه به عراق می‌روند و ما روزانه با عراق رفت و آمد می کنیم».

حسین‌زادگان می‌افزاید: «آنها چندین تریلیون دلار برای داعش در سوریه خرج کردند اما توسط رهبری و نظام که ابزارش توسط سپاه بود، شکست خوردند برای همین سپاه باید تحریم شود».

وی در پایان با بیان اینکه حتماً در کنار سپاه هستیم و اگر قابل باشیم می‌گوییم کاش ما هم سپاهی باشیم، اظهار امیدواری کرد که این کارها از حالت نمادین خارج شده و دلها به هم نزدیک شود. حکومت‌ها بعضاً یک دشمن خارجی فرضی درست می‌کنند تا در کشور وحدت ایجاد شود و ترامپ برای ما این کار را کرد، امید که امسال سال رونق تولید و رونق وحدت برای کشور باشد».

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر