آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۶
فرماندار نکا:
فرماندار نکا گفت: سمن‎ها نتنها برای دولت یک تهدید محسوب نمیشوند؛ بلکه یک فرصت هستند.


به گزارش آوای خزر از شهرستان نکا جعفر احمدی عصر روز شنبه در نخستین جلسه سمن های مازندران که با حضور سازمانهای مردم نهاد شرق استان با موضوع کاهش آسیبها و ارتقای امنیت و نشاط اجتماعی در فرمانداری نکا برگزار شد، اظهار داشت: دولت به‎تنهایی قادر به حل مشکلات اجتماعی نیست و سمن‌ها در این زمینه می‌توانند به حل و فصل آسیبهای اجتماعی کنند.
وی افزود: آسیبهای اجتماعی فراوانی اکنون دامنگیر خانواده ها شده و استحکام این نهاد و کانون مهم جامعه را مورد هدف قرار داده است.
فرماندار نکا با بیان اینکه سازمانهای مردم نهاد پشتوانه عظیمی برای دولت هستند، گفت: یکی از سیاستهای دولت تدبیر و امید نیز مشارکت سازمانهای مردم نهاد در مسائل مختلف جامعه است.
احمدی اظهار داشت: برای رسیدن به توسعه اقتصادی نیازمند مشارکت آحاد مردم هستیم و از این منظر، سمن‎ها نتنها برای دولت یک تهدید محسوب نمیشوند؛ بلکه یک فرصت هستند.
نماینده عالی دولت در نکا گفت: هر چه جامعه با مشارکت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سازمانهای مردم‎نهاد توانمندتر باشد، دولتمردان نیز قدرتمندتر خواهند شد.
وی بیان داشت: مشکلاتی که در زمینه تأمین آب شرب و کشاورزی و مسائل صنعتی داریم، با مشارکت و فرهنگ سازی سمن‎ها قابل حل است.

انتهای پیام/ 
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار