آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۵۶۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
فائقه دوستی مجری برنامه «گردونه» شبکه امید، درگذشت.

 فائقه دوستی، مجری برنامه «گردونه» شبکه امید به علت بیماری سرطان درگذشت. هاشم تفکری بافقی کارگردان برنامه «از لاک جیغ تا خدا» که روزی "دوستی" به عنوان مهمان این برنامه پایش به تلویزیون باز شد این خبر را در گفتگویی کوتاه تأیید کرد.

او تصریح کرد: روزی به برنامه «لاک جیغ تا خدا» آمد که تحول پیدا کرده بود از روزگاری که حتی جانماز خودش را آتش زده بود و به یک کفر عجیبی رسید و به یک تحول وصف‌ناپذیری دست پیدا کرد. در مهمانی آن روز برنامه ما تمام این فرآیند را برای مخاطبین تشریح کرد. به خاطر آن استعداد نهفته مجری‌گری، «گردونه» تلویزیون را با اجرای او روی آنتن بردیم.

مجری «گردونه» تلویزیون درگذشت

تفکری بافقی تأکید کرد: «گردونه» برنامه‌ای بود که در قالب یک مستند داستانی روایت‌گر سفر‌های تفریحی چند دختر دانش آموز محجبه تهرانی بود که در شهر و یا در حومه آن اتفاق می‌افتاد. این برنامه 26 قسمتی برای شبکه امید ساخته شد و یکی از مجری بازیگرهای این برنامه، فائقه دوستی بود.

وی با اشاره به اینکه منتظر بودیم حالِ فائقه خوب شود تا پیشنهاد اجرای یک برنامه کودک را به او بدهیم، تصریح کرد: منتظر بودیم حال فائقه خوب شود و پیشنهاد اجرای یک برنامه کودک را به او بدهیم. چرا که استعداد عجیبی در ارتباط با مخاطب داشت و می‌توانست یکی از بهترین‌های عرصه کودک شود. حتی به این نکته فکر کردیم یک عمه فاقوله‌ای برای تلویزیون پدید می‌آید. او به عنوان مجری و یک بچه غول عروسکی هم کنار او طراحی شود و این برنامه روی آنتن شبکه کودک برود؛ اما اجل مهلت نداد.

انتهای پیام/۱۰۰۰

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار