آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۵۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
معاون استاندار مازندران:
مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران نیاز به تمرکز و تجمیع منابع دارد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: اگر بخشی از منابع دستگاه‌های اجرایی را تجمیع و بر ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس تمرکز کنیم؛ اثرگذاری بیشتر و بهتری دارد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، حسین حسن‌نژاد امروز در نشست هیأت امنای مرکز فرهنگی و شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران اظهار کرد: در برخی استان‌ها کارهای بزرگی در حوزه شهدا انجام شد، به این دلیل که تمرکز مناسبی بر روی پروژه‌ها صورت گرفت.

وی افزود: اما در مازندران بر این موضوع تمرکز نکردیم و کار را جدی نگرفتیم. اگر منابع را تجمیع کنیم تا در یک نقطه کار ماندگاری را انجام دهیم می‌توانیم عظمت مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس را نشان بدهیم که در این صورت اثرگذاری بیشتر و بهتری دارد.

مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران نیاز به تمرکز و تجمیع منابع دستگاه‌ها دارد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی معتقد و علاقمند به شهدا هستند، گفت: اما در برخی موارد محدودیت اجرایی وجود دارد و ارتباطی به تعصب و علاقه و علقه ندارد.

حسن‌نژاد بیان کرد: نیاز به همکاری مناسبی در سطح استان داریم. همه دغدغه دارند و این دغدغه‌ها درست است اما باید با تجمیع امکانات، به تعهدات عمل کنیم.

وی افزود: ابتدا باید روی مصوبات پیشنهادی کار کنید تا ببینید اگر مکانیزم اجرایی نیاز به ترمیم دارد اعلام کنید تا کارها به‌خوبی پیش برود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در پایان گفت: اگر دستگاه‌های اداری منابعی دارند بخشی از آنها را به سمت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان گسیل بدهند، آب منطقه‌ای نیز در بخش لایروبی و مواردی که می‌تواند از اعتبارات و منابع خود برای پیشبرد پروژه پارک‌موزه دفاع مقدس انجام دهد، استفاده کند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار