آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۵۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
مسئول گرایش فرهنگ و هنر بانک رسالت مازندران:
مسئول گرایش فرهنگ، هنر و گردشگری بانک رسالت مازندران گفت: 70 درصد خدمات بانک رسالت غیرحضوری و از طریق سامانه بانکی است.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، احمد آقایی روز یکشنبه در نشست خبری که در خانه خبرنگاران ساری برگزار شد با بیان اینکه بانک رسالت از سال 90 فعالیت خود را آغاز کرده است، یکی از اهداف مهم آن را با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، ایجاد مشاغل خرد و پایدار و خانگی عنوان کرد.

وی با اشاره به راه‌اندازی شبکه توسعه اجتماعی رسالت، بانک رسالت را عضوی از این شبکه دانست که به ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و بانکداری بدون ربا می‌پردازد.

"بانک رسالت نخستین بانک قرض‌الحسنه خصوصی کشور است که ابتدا به نام صندوق رسالت فعالیت داشت".

مسئول گرایش فرهنگ، هنر و گردشگری بانک رسالت مازندران با بیان اینکه در حال حاضر 70 درصد فعالیت‌های این بانک از طریق مراجعه غیرحضوری است، افزود: متقاضیان تسهیلات تنها برای امضای الکترونیکی به بانک مراجعه می‌کنند.

70 درصد خدمات بانک رسالت غیرحضوری است

"بانک قرض‌الحسنه رسالت تا 60 میلیون تومان وام با بهره 0 – 2 درصد بسته به محل اجرای طرح پرداخت می‌کند و متقاضی می‌تواند در تمام طول فعالیت خود از مشاوره‌های کارشناسان بانک بهره‌مند شود".

آقایی بیان کرد: ارکان بانک رسالت شامل انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه بانک رسالت، موسسه مالی پارت، شرکت پویش ثمین، بانک رسالت و دانشگاه رسالت است.

وی با اشاره به اعتقاد بانک رسالت برای کمک به اقتصاد کشور، به ساماندهی بیش از 200 صندوق غیرمجاز مالی در سراسر کشور در سال 92 توسط این بانک اشاره و تصریح کرد: در مازندران حدود 10 صندوق قرض‌الحسنه را ساماندهی کردیم. موسسه مهر آریا که شاکیان زیادی در ساری داشت از جمله موسساتی بود که مشکلات آن را حل کردیم.

مسئول گرایش فرهنگ، هنر و گردشگری بانک رسالت مازندران گفت: افراد به‌ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه می‌توانند در قالب یک کانون و دریافت یک شماره ثبت یا کد مشتری با هزینه اندکی در بانک رسالت حساب باز کنند. پرداخت تسهیلات براساس کارکرد است. از محل معدل حساب کانون، افرادی توسط نماینده کانون به بانک معرفی و از تسهیلات استفاده می‌کنند.

"برای استفاده از تسهیلات بانکی تنها یک ضامن معتبر کافی‌ست".

آقایی همچنین از طرح سامانه بازار اعضای بانک رسالت خبر داد و گفت: این سامانه برای خرید نقدی و غیرنقدی کالا راه‌اندازی شده است.

به گزارش آوای خزر، علاقمندانی که می‌خواهند از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند، سری به سایت بانک رسالت به آدرس https://www.rqbank.ir بزنند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار