آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۶۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ مطرح کرد:
ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور از پرداخت بیش از ۵۳۵ میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران استان مازندران خبر داد.

سید محمد جعفری اظهار داشت: با پیگیریهای به عمل آمده تاکنون ۹۰ درصد از مطالبات گندمکاران مازندرانی پرداخت شد تا کشاورزانی که محصول خود را تا تاریخ ۵ تیر تحویل مراکز خرید شرکت غله دادند وجه گندم خود را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم تاکنون بیش از ۳۴ هزار و ۲۰۰ تن گندم به ارزش ۵۹۶ میلیارد و ۱۸۵ میلیون ریال تحویل مراکز خرید شرکت غله گردید که با توجه به ثبت اطلاعات محموله های دریافتی در سامانه در صف انتظار پرداخت قرار گرفتند.

جعفری افزود: با پیگیریهای بعمل آمده گندمکارانی که تا پنجم تیر ماه محصول خود را تحویل مراکز خرید شرکت غله دادند مطالباتشان را به مبلغ ۵۳۵ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال دریافت کردند وبا پیگیری های صورت گرفته مطالبات سایر گندمکاران مازندرانی نیز بزودی پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: خرید تنها از کشاورزانی صورت می گیرد که نام آنها در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت شده باشد.

جعفری در پایان تاکید کرد: کشاورزان در زمان تحویل محصول، معرفی نامه جهاد کشاورزی، کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی خود را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۰

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار