آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۶۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:
ظرفیت اشتغال مناطق در اختیار افراد بومی قرار بگیرد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: سعی ما این است که به مطالبات بخش اشتغال مردم مناطق مختلف با استفاده از ظرفیت‌های موجود در آن پاسخ دهیم و از جذب نیروهای غیربومی جلوگیری شود.

به گزارش آوای خزر از نکا، کامران اصغری در نشست شورای هماهنگی مدیران استانی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران اظهار کرد: تا جایی که امکان دارد از هدایت و استخدام افراد غیربومی در شرکت‌ها و کارخانجات استان جلوگیری می‌شود و سعی شده از ظرفیت افراد بومی در یک منطقه برای استخدام در همان منطقه استفاده شود.

وی افزود: به عنوان مثال برای جلوگیری از استخدام 130 نفر در بندر امیرآباد که تعداد قابل توجهی از آنها غیربومی بودند پافشاری کردیم و نگذاشتیم این اتفاق بیفتد.

ظرفیت اشتغال مناطق در اختیار افراد بومی قرار بگیرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: البته استخدام افراد غیربومی مشکل اکنون نیست بلکه 40 تا 50 سال است که با همین مشکل مواجهیم اما سعی ما این است که به مطالبات بخش اشتغال مردم مناطق مختلف با استفاده از ظرفیت‌های موجود در آن پاسخ دهیم.

اصغری میزان تسهیلات بخش اشتغال خرد در سالجاری را 5 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این رقم در سال گذشته 8.4 میلیارد تومان بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: مشکل بیمه و مسائل ایمنی دکل‌بندان در کشور حل شده است و ضریب سختی کار بالایی به آنها اختصاص داده شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 3 هزار دکل‌بند گلوگاهی در سراسر کشور فعالیت دارند که بیش از 80 درصد دکل‌بندان را تشکیل می‌دهند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار