آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
معاون اقتصادی استاندار مازندران اعلام کرد
معاون اقتصادی استاندار مازندران در نشست فعالان اقتصادی مازندران گفت :در سال 96، 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات در بخشهای خدمات، مسکن، صنعت و کشاورزی توسط بانک‌های این استان پرداخت شده است.
پرداخت 12 هزار مییارد تومان تسهیلات  جهت اشتفال در 12 ماهه سال 96 توسط بانکهای استان

به گزارش آوای خزر از ساری،حسن خیریانپور عصر امروز در نخستین نشست فعالان اقتصادی مازندران که با حضور استاندار در مجتمع پیامبر اعظم (ص ) ساری برگزار شد اظهار داشت: استان پیشرفت نخواهد کرد مگر در سایه وحدت و همدلی و همه ما باید در این راستا تلاش کنیم
.

وی افزود: آقای مهندس اسلامی در بدو ورود دستور تشکیل اتاق فکر استان را با محوریت دانشگاه مازندران و با نگاه تلفیق صاحبان قدرت سیاسی، اقتصادی، دانایی و با اعتقاد به این اصل که که اگر این سه قدرت در کنار هم قرار بگیرند استان متحول خواهد شد را صادر کردند.

معاون استاندار مازندران گفت: هر گونه فعالیت اقتصادی و اقدامات سرمایه‌گذاری با رعایت 3 اصل اهلیت،نیاز و استقرار بایستی انجام شود.

خیریانپور با اشاره به ضرورت اصل پایش گفت: باید تمام دستگاه های نظارتی با جدیت بر سپردن طرح ها و تسهیلات به دست اهل کار و همچنین پرداخت تسهیلات در راستای هدف مشخص‌شده نظارت کافی داشته باشند.

معاون استاندار مازندران در پایان اظهار داشت: در سال 96، 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات در بخشهای خدمات، مسکن، صنعت و کشاورزی توسط بانک‌های استان پرداخت شده است.

انتهای پیام/1000
اخبار مازندران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر