آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
فرماندار بهشهر در نشست منطقه شرق مازندران:
فرماندار بهشهر گفت: بندر امیرآباد تاثیر مستقیمی در سفره مردم دارد و تقاضا کردیم میز مشترکی را تشکیل بدهیم و به‌زودی توسط استاندار مازندران تلاش می‌کنیم در این حوزه بخشی از حقوق از دست رفته شرق استان را محقق کنیم.
فرماندار بهشهر

به گزارش آوای خزر از ساری، هادی خنجری امروز در نخستین جلسه شورای اداری منطقه شرق مازندران که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به ظرفیتهایی که در شرق مازندران داریم اما با تمام وجودم غفلتهایی که در این منطقه شده است را حس می‌کنم هر چند که کارهایی خوبی پس از انقلاب صورت گرفت اما نسبت به داشته‌های سایر شهرستان‌ها عقب هستیم.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد منطقه آزاد امیرآباد بیان کرد: بندر امیرآباد تاثیر مستقیمی در سفره مردم دارد و تقاضا کردیم میز مشترکی را تشکیل بدهیم و به‌زودی توسط استاندار مازندران تلاش می‌کنیم در این حوزه بخشی از حقوق از دست رفته شرق استان را محقق کنیم.

نماینده عالی دولت در بهشهر با بیان اینکه از دریا تا بلندی‌های یانه‌سر ظرفیتهای فراوانی داریم که به صورت جزیره‌ای کارهایی شده اما کافی نیست، اظهار داشت: در حوزه گردشگری نیاز به بسته گردشگری داریم؛ به عنوان مثال در منطقه نمونه گردشگری عباس‌آباد نیاز به دفترچه گردشگری داریم و هر وقت که پیگیری کردیم گفتند:هفته آخر است!

خنجری ادامه داد: در میانکاله که دارای 68 هزار و 800 هکتار است نیز ظرفیتهای فراوانی داریم که امیدواریم نقشه جامع گردشگری در آن محقق شود.

وی بیان کرد: با شرکت‌هایی که در گردشگری فعالیت‌های ملی و فراملی دارند نشست‌هایی داشتیم و اکنون اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری مازندران در حال بررسی تقاضای این شرکت‌ها است.

فرماندار بهشهر گفت: در بخش کشاورزی علاوه بر مشکلات آب، صنایع تبدیلی نداریم در حالی که باید به فکر صادرات محصولات باشیم.

رئیس شورای اداری بهشهر با اشاره به ضرورت احیای میانکاله معتقد است که علیرغم اعتباراتی که دولت مصوب کرده است اما نباید منتظر بمانیم تا این دریاچه مثل سایر دریاچه‌های کشور خشک شود.

خنجری در ادامه به فعالیتهای گازرسانی در مناطق کوهستانی بهشهر اشاره و بیان کرد: در این بخش، علیرغم کارهایی که شد تعامل و همکاری بین دستگاههای متولی وجود نداشت و از سایر شهرستانها عقب بودیم، بنابراین پیگیر شدیم و این مانع را با همکاری حوزه قضایی (دادستان و رئیس دادگستری) برداشتیم.

وی همچنین از تکمیل بیمارستان 220 تختخوابی جایگزین بیمارستان امام بهشهر در دهه فجر 97 خبر داد.

فرماندار بهشهر در پایان از تشکیل کارگروه توسعه شهرستان خبر داد که با 22 عضو در قالب 6 کارگروه به سمت و سوی خوبی در حال حرکت است و اظهار امیدواری کرد که به مطالبات مردمی از طریق این کارگروه پاسخ داده شود.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار