آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
جانشین سپاه کربلا:
جانشین سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه انسجام در جبهه دشمن روزبه‌روز بیشتر می‌شود از ضرورت اتحاد داخلی علیرغم اختلاف سلیقه‌ها گفت و اینکه سپاه در همه حال آماده خدمت به دولت و مردم است.
اختلاف‎سلیقه طبیعی است/ سپاه آماده خدمت به دولت

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، حضور صبح امروز استاندار مازندران و تنی چند از مدیران ستادی ایشان در سپاه کربلا با لباس سپاه نشان از حمایت ذاتی و تعصب درونی نسبت به ارزشهایی است که هرازگاهی لازم است روی آنها مجتمع شویم و تمرکز کنیم، ارزشهایی که وحدت‌آفرین و روحیه‌بخش است.

در این دیدار ابتدا جانشین فرمانده سپاه کربلا با اعلام پیام فرماندهی سپاه مازندران که امروز را در ماموریت بودند، از ضرورت انسجام و اتحاد برای مبارزه با دشمن مشترک گفت، سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی می‌گوید: «ما دشمنان بزرگ داریم. دشمنانی که مثل همیشه با هم متحدند و انسجام در جبهه دشمن روز به روز بیشتر می‌شود. این خاصیت جبهه کفر است. دشمنان بالاخره اتحادشان را بیشتر می کنند تا کمر نظام و انقلاب اسلامی را بشکنند».

وی می‌افزاید: «ما باید در داشتن اتحاد به همین شکل رفتار کنیم. اگر در گذشته تا به امروز نتیجه گرفتیم و انقلاب به 40 سالگی خود رسید به خاطر همین اتحاد و انسجام بود. اگر در جنگ یا در عرصه های دیگر موفق شدیم و دشمن را ناکام گذاشتیم بخاطر همین بود».

این جهادگر با بیان اینکه دشمن امروز به شدت از دست ما عصبانی است و از روی همین عصبانیت آمده سپاه پاسداران را در لیست گروهک تروریستی قرار داده است و این ناشی از کینه آنهاست، اظهار می‌دارد: «ما همچنان باید در این مسیر با اتحاد حرکت کنیم وقتی خدا در قرآن می فرماید: "واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقو" یعنی می‌خواهد که تفرقه را کنار بگذاریم».

حسین‌رضایی از اینکه استاندار مازندران با لباس سبز سپاه به دیدار با پرسنل سپاه کربلا آمده است، آن را صحنه دوست‌داشتنی توصیف کرد که در روحیه مردم بسیار تاثیرگذار است، او معتقد است:«شاید در موضوعاتی اختلاف سلیقه ای باشد اما این اختلاف سلیقه طبیعی است. این اختلاف سلیقه نباید به اختلاف مبنایی منجر شود که حرکت نظام و انقلاب را کند کند. بالاخره ما همه خواهان پیشرفت نظام و انقلاب هستیم و تا به حال همه پیشرفت ها را مدیون انقلاب هستیم. بایستی انقلاب اسلامی مسیر نورانی خودش را طی کرده و پیشرفت کند».

جانشین فرمانده سپاه کربلا البته گریزی هم به سیل اخیر در مازندران زد و با تقدیر از زحمات استاندار مازندران و همکاران ستادی ایشان در کاهش خسارات و مدیریت سیل اظهار می‌دارد که «سپاه همچنان در خدمتتان است چرا که جز اولین گروه های سازمانی بود که در دل حادثه سیل حضور پیدا کرد. همچنان هم پای کار هستیم. این ظرفتیی که مجموعه سپاه و بسیج و گروه های جهادی دارد متعلق به نظام و مملکت است. ما از کمک و خدمت به مردم دریغ نمی کنیم».

وی در پایان می‌گوید: «مردم با مشکلاتی مواجه و نیازمند کمک هستند. همچنان سپاه در بازسازی خانه‌ها و لایروبی رودخانه‌ها و مسیل‌ها اعلام آمادگی می کند.استاندار سهم ما را در این کمک مشخص کند تا شرایط نامناسب مردم بهبود پیدا کند و در شرایط ایده‌آلی قرار بگیرند».

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار