آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
چند خبر انتظامی/
کشف 5 کیلو مواد مخدر در تنکابن/ کشف 49 دستگاه موتورسیکلت در بابلسر/ دستگیری 4 سارق سابقه‌دار در گلوگاه
بسته اخبار انتظامی روز 19 آبانماه به اخباری ازجمله کشف 5 کیلوگرم مواد مخدر در تنکابن، کشف 49 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در بابلسر طی سالجاری و دستگیری 4 سارق یسابقه‌دار در گلوگاه اختصاص دارد.

به گزارش آوای خزر، سرهنگ محمدصادق شاه‌نظری اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی 5 عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی تنکابن از کشف 5 کیلوگرم انواع مواد مخدر در اجرای این طرح خبر داد و گفت: ماموران در بازدید از واحدهای صنفی عرضه مواد دارویی و بهداشتی در یکی از عطاری‌های تنکابن نیز 1000 سی‌سی شربت متادون کشف و متصدی آن را دستگیر کردند.

شاه‌نظری از معرفی متهمان به مرجع قضایی خبر داد و اظهار داشت: مواد مخدر یکی از مهمترین عامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی است و مبارزه با آن نیازمند همکاری همه‌جانبه مردم و نهادهای مسئول با نیروی انتظامی است.

* کشف 49 موتورسیکلت در بابلسر طی 8 ماه گذشته

سرهنگ حسین اسدی گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و در پی وقوع چند دستگاه موتورسیکلت در شهرستان بابلسر ماموران کلانتری 12 این فرماندهی با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، موفق به شناسایی 2 سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بابلسر گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به سرقت 3 دستگاه موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کردند.

اسدی از کشف موتورسیکلت‌های مسروقه از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: این 2 سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح‌های متعدد امنیتی توسط ماموران انتظامی از ابتدای سال،تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 49 دستگاه موتورسیکلت از سارقان کشف و 25 سارق موتورسیکلت در این شهرستان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بابلسر با تقدیر و تشکر از همکاری مطلوب شهروندان با پلیس، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای پلیس فرصت ارتکاب جرم را از افراد سودجو سلب کرده و پلیس را در برقراری امنیت یاری کنند.

* دستگیری 4 سارق سابقه‌دار در گلوگاه

سرهنگ"حسن عنایتی گنجی" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام، کابل برق و منزل موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های همه جانبه و انجام اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی و پلیس تجسس کلانتری مرکزی، سارقان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی گلوگاه گفت: پس از هماهنگی قضایی، در عملیات پلیسی 4 سارق سابقه‌دار و حرفه‌ای دستگیر شدند و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 10 فقره انواع سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

عنایتی به شهروندان، توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد امنیتی و مشکوک مراتب را به پلیس 110 اعلام کنند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار