آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
رییس اورژانس 115 مازندران:
91 پایگاه اورژانس آماده خدمت‌رسانی در طرح زمستانه 98 هستند
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از آغاز طرح امداد زمستانی اورژانس ۱۱۵ این دانشگاه خبر داد که پیرو آن 91 پایگاه جاده‌ای، شهری و هوایی آماده خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان هستند.

به گزارش آوای خزر از ساری، دکتر یحیی صالح‌طبری به خبرنگاران گفت: طرح امداد زمستانه اورژانس 115 در محورهای درون و برون‌شهری زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران  تا 22 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این طرح ۹۱ پایگاه فعال شامل ۵۴ پایگاه جاده‌ای و ۳۶ پایگاه شهری و یک پایگاه هوایی با آمادگی کامل به صورت 24 ساعته آماده خدمات‌رسانی هستند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه در محورهای برفگیر استان نیز آمبولانس‌های کمک‌دار جدید و مجهز و دارای امکانات موبایل icu و ccu و پشتیبان با همه تجهیزات  مورد نیاز پیش‌بینی شده است، اظهار داشت: در طرح زمستانه، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، و یک فروند بالگرد آماده خدمت‌رسانی است.

91 پایگاه اورژانس آماده خدمت‌رسانی در طرح زمستانه 98 هستند

صالح طبری گفت: پیش‌بینی در خصوص فراخوان نیروهای خارج از نوبت برای مقابله با شرایط بحرانی مرتبط با برف و سرما صورت نیز گرفته است. مرکز هدایت عملیات بحران  EOC، مرکز پایش مراقبت‌های بالینی MCMC نیز در صورت وقوع حوادث غیرمترقبه آماده هماهنگی‌های برون و درون‌سازمانی برای پذیرش و انتقال بیماران بین مراکز درمانی استان و استان‌های همجوار به مراکز تخصصی و فوق‌تخصصی هستند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار