آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۷۰۶
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
معاون فرهنگی شهردار ساری خبر داد
معاون فرهنگی شهردار ساری گفت: در سال 89 – 90 بودجه فرهنگی شهر ساری 100 میلیون تومان بوده است اما اکنون به 23 میلیارد تومان رسیده است و نشان از توجه به اعتلای فرهنگی در این شهر دارد.

به گزارش آوای خزر از ساری، محمد محبوب چهارشنبه شب در آئین اختتامیه چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ که در پارک ملل ساری برگزار شد، اظهار داشت: در جامعه‎ای زندگی می‎کنیم و حضور داریم که اهداف نظام اسلامی بر پایه آماده‎سازی جامعه برای ظهور آن انسان کامل و بر پایه تمدن بزرگ اسلامی است.

وی افزود: نقش فرهنگ بر کسی پوشیده نیست و در این بین، هنرهای نمایشی می‎توانند نقش مهمی در ایجاد این تمدن داشته باشند و خرده‎فرهنگ‎ها می‎تواند به صورت هنر ارزشی در حفظ و انتقال آئین اسلامی ایرانی و اصیل به نسلهای بعدی مؤثر باشند.

معاون فرهنگی شهردار ساری گفت: شهرداری و شورای اسلامی ساری برای چهارمین سال است که از جشنواره تیرنگ حمایت مالی انجام داده و با حوزه هنری در راه اعتلای فرهنگ و پیشرفت شهر ساری و استان مازندران همکاری می‎کند و به این همکاری می‎بالد.

محجوب بیان داشت: برای نخستین‎بار، در دوره مهدی عبوری شهردار فعلی ساری، معاونت فرهنگی به سایر معاونت‎های این شهرداری اضافه شد و نشان از اهمیتی است که شهردار و اعضای شورای اسلامی به مقوله فرهنگ و مسائل اجتماعی در ساری دارند.

وی در پایان گفت: در سال 89 – 90 بودجه فرهنگی شهر ساری 100 میلیون تومان بوده است اما اکنون به 23 میلیارد تومان رسیده است و نشان از توجه به اعتلای فرهنگی در این شهر دارد که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی ساری بر آن تأکید دارند.

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار